Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Spectre x360 14-ea0030nn (3B1M4EA)

88990.00 ден.
€ 1450.53

Сериски број: 3B1M4EA

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i7-1165G7 (upto 4.7GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 4 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 3733 MHz (1x16GB, ONBOARD) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ TLC M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  13.5" WUXGA+ (1920 x 1280), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, Corning® Gorilla® Glass NBT™, 1000 nits, 100% sRGB, HP Sure View Reflect integrated privacy screen 
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5 combo (Supporting Gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, backlit, natural silver keyboard 
 Надворешни портови  2 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 1 headphone/microphone combo
 Димензии  298 x 220 x 19 mm
 Тежина  1,34 kg
 Безбедност  All-in-One keyboard; Trusted Platform Module (TPM) support 
 Напојување  HP 65W USB Type-C™ adapter, 4-cell 66WHr Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit Plus – free upgrade to Windows 11 when available
 Дополнително  Sleeve
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (401F0EA...

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G8 (27J87EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.