Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP ENVY 13-ba1065nn (4N947EA)

58490.00 ден.
€ 953.38

Сериски број: 4N947EA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 
Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1135G7 (upto 4.2GHz Intel® Turbo Boost, 8MB L3cache, 4 cores)
 RAM Меморија  16GB DDR4 2933 (ONBOARD) 
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD TLC
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  13.3" FHD (1920 x 1080), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 400 nits, 100% sRGB
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) and Bluetooth® 5 combo (Supporting Gigabit data rate)
 Тастатура  Full-size, backlit, pale gold keyboard
 Надворешни портови  1 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge); 1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo; 1 microSD media card reader
 Димензии  306 x 194 x 17 mm
 Тежина  1,3 kg
 Безбедност  Absolute persistence module, HP DriveLock and Automatic DriveLock
 Напојување  HP 65W AC adapter, 3-cell 51WHr Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Windows 10 Home 64-bit Plus – free upgrade to Windows 11 when available
 Боја  Pale gold aluminum, Sandblasted, anodized finish cover, base and keyboard frame
 Гаранција  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 840 G9 (7X9C7AA...

64990.00 ден./€ 1059.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

48990.00 ден./€ 798.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

48490.00 ден./€ 790.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.