Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Color LaserJet CP4525 - USED

6990.00 ден.
€ 113.94

Сериски број: CC493A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Резервни делови

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење 42 стр/мин колор
 Технологија на печатење Ласерски (колор)
 Потребно време за прва страна 9.5 секунди 
 Макс. резолуција на печатење до 1200 х 1200
 Предвиден број на стр. месечно до 120.000 страни (2.500 to 10.000 стр. месечно)
 Меморија 512 MB
 Брзина на процесор 800 MHz
 Оперативни системи Windows Client OS (32/64 bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, Discrete PCL6 Printer Driver
Информација за хартија
 Фиоки за хартија 1 х 500 листа, мануелна 1 х 100
 Излезна фиока за хартија 1 х 500 листа
 Поддржани формати A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс) /
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци 1 х Hi-Speed USB 2.0; 1 Gigabit Ethernet 10/100/1000T; 1 EIO
 Опционални приклучоци/ Мобилити /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија од 60гр. до 220 гр/м2
 Димензии на производот 541 x 419 x 523 mm
 Тежина на производот 39 кг

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet Pro 400 color M4...

10990.00 ден./€ 179.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 65W Smart Adapter

1799.00 ден./€ 29.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.