Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 25x Display

13490.00 ден.
€ 219.89

Сериски број: 3WL50AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  24.5" - 62,23см - 144Hz
 Резолуција  1920 х 1080; Anti-glare; Mercury-free LED backlighting
 Контраст  1000:1 static; 10000000:1 dynamic
 Агол на видливост  160° horizontal; 170° vertical
 Влезен сигнал  1 HDMI 1.4; 1 DisplayPort™
 Димензии  557 x 206 x 492 mm (max); 569 x 55 x 341mm (min)
 Тежина  5.7  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 32W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 24x Gaming Display

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G5 (4CZ61EA)

27690.00 ден./€ 451.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (4HS...

18990.00 ден./€ 309.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.