Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP Pavilion 15-cs3000nia (9ME20EA)

30990.00 ден.
€ 505.13

Сериски број: 9ME20EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Процесор  Intel®Core™ i5-1035G1 (1.0GHz, to 3.6GHz Turbo Boost, 6MB cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666MHz SDRAM (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Plus Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD SVA AG micro-edge WLED-backlit, 220 nits, 45% NTSC (1920 x 1080)
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уреди  Intel® Wireless-AC 9461 802.11b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 Combo MU-MIMO supported; Miracast compatible
 Тастатура  Full-size island-style natural silver backlit keyboard with numeric keypad
 Надворешни портови
 1 USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (Data Transfer Only, 5 Gb/s signaling rate); 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only); 1 AC smart pin; 1 HDMI 1.4b; 1 headphone/microphone combo; 1 RJ-45 1 multi-format SD media card reader
 Димензии  361 x 245 x 18 mm
 Тежина  1,85 kg
 Безбедност  Kensington Nano Security Slot™
 Напојување  65W AC Adapter, 3-cell 41WH Lithium-Ion Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 430 G6 (6HL44EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G7 (8MH13EA)

43490.00 ден./€ 708.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 440 G7 (8MH20EA)

43990.00 ден./€ 717.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.