Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

Download Pdf
9490.00 ден.
€ 154.31

Сериски број: E4U30AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Спецификација
 Дијагонала  18.9" 48 см
 Резолуција  1280 х 1024
 Контраст  3000:1 static; 3000000:1 dynamic
 Агол на видливост  178° horizontal; 178° vertical
 Влезен сигнал  1 x VGA, 1 x DVI-D, 1 x DIsplay port , 3 USB 2.0 (one upstream, two downstream)
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 35 degrees; Anti-Glare
 Димензии  417 мм (W) x 192 мм  (D) x 486 мм  (min H)
 Тежина  4,9  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 28 W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProDesk 400 G4 Small Form...

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD...

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 27 Curved Display

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.