Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

HP 27 Curved Display

Download Pdf
15490.00 ден.
€ 251.87

Сериски број: Z4N74AA_P

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 Спецификација
 Дијагонала  27" 68,58 см
 Резолуција  1920 х 1080
 Контраст  3000:1 static; 10000000:1 dynamic
 Бои  16М
 Влезен сигнал  1 x HDMI, 1 x Dsplay Port 1.2
 Останато  Tilt: - 5 degrees to + 25 degrees; Anti-Glare
 Димензии  613 мм (W) x 168 мм  (D) x 438 мм  (min H)
 Тежина  5,5  kg
 Боја на производот  Бела
 Напојување  Internal 41.5 W максимум
Гаранција
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProOne 400 G4 20-inch All...

42990.00 ден./€ 699.02
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G2 Microtower PC + HP...

24990.00 ден./€ 406.34
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.