Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP 30A Compatible Laser Toner Cartridge

HP 30A Compatible Laser Toner Cartridge

Компатибилен тонер 30А

- Боја: Црна
- Капацитет: ~1.600

1799.00 ден./€ 29.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z3700 Purple Wireless Mouse

HP Z3700 Purple Wireless Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус

699.00 ден./€ 11.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z3700 Red Wireless Mouse

HP Z3700 Red Wireless Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус

699.00 ден./€ 11.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G5 (2RS11EA)

HP ProBook 450 G5 (2RS11EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- 15.6" FHD
- Подарок торба

38990.00 ден./€ 633.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 27 Curved Display

HP 27 Curved Display

- Монитор 27 Curved 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- VA w/LED backlight

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

- Монитор Elite Display E190i 18.9"
- Резолуција 1280 x 1024
- 5:4

9490.00 ден./€ 154.31
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 30X Black Original LaserJet Toner Cartridge

HP 30X Black Original LaserJet Toner Cartridge

Црн тонер 30X за 3.500 страни

6490.00 ден./€ 105.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 26X Black Original LaserJet Toner Cartridge

HP 26X Black Original LaserJet Toner Cartridge

Црн тонер 26X за 9.000 страни

10990.00 ден./€ 178.7
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Pro MFP M28w Printer

HP LaserJet Pro MFP M28w Printer

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: 18/минута
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 600x600 dpi
Wi-Fi конекција

6690.00 ден./€ 108.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.