Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP DesignJet T830 36-in Multifunction Printer (F9A30A)

HP DesignJet T830 36-in Multifunction Printer (F9A30A)

Инкџет принтер, скенер, копир

Брзина на печатење:
за 25 секунди печати А1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200 dpi

324990.00 ден./€ 5297.31
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T930 914mm Printer (L2Y21B)

HP DesignJet T930 914mm Printer (L2Y21B)

Инкџет принтер

Брзина на печатење:
21 сек/страница A1 формат,
120 A1 отпечатоци за 1 час
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

199990.00 ден./€ 3259.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T730 36-in Printer (F9A29A)

HP DesignJet T730 36-in Printer (F9A29A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење:
25 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

164990.00 ден./€ 2689.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T830 24-in Multifunction Printer (F9A28A)

HP DesignJet T830 24-in Multifunction Printer (F9A28A)

Инкџет принтер, скенер, копир

Брзина на печатење:
за 26 секунди печати А1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200 dpi

149990.00 ден./€ 2444.82
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T525 36-in Printer (5ZY61A)

HP DesignJet T525 36-in Printer (5ZY61A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 35 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

109990.00 ден./€ 1792.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

OMEN by HP - 17-an105na (3ZV50EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

95990.00 ден./€ 1564.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP LaserJet Enterprise MFP M631dn

HP LaserJet Enterprise MFP M631dn

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 52 стр/мин
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 1200х1200 dpi
дуплекс, мрежна карта

89990.00 ден./€ 1466.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP Obelisk Desktop 875-0998nh

OMEN by HP Obelisk Desktop 875-0998nh

+ подарок TRUST стерео звучници

- Intel® Core™ i7-8700
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 128GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® RTX 2070

84990.00 ден./€ 1385.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP DesignJet T525 24-in Printer (5ZY59A)

HP DesignJet T525 24-in Printer (5ZY59A)

Инкџет принтер

Брзина на печатење: 35 сек/ A1 формат
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: 2400 x 1200

69990.00 ден./€ 1140.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.