Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP ProBook 430 G5 (2SX86EA)

HP ProBook 430 G5 (2SX86EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- 13.3" FHD (1920x1080)
- Windows 10 Professional 64-bit

49390.00 ден./€ 803.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G6 (5TL50EA)

HP ProBook 450 G6 (5TL50EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® MX130
- 15.6" FHD

48490.00 ден./€ 788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion - 17-ab499na

HP Pavilion - 17-ab499na

- Intel® Core™ i5-8300H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 128GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® GTX1050Ti

48490.00 ден./€ 788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion 15-cs0029nia

HP Pavilion 15-cs0029nia

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® MX150

47790.00 ден./€ 777.07
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProDesk 400 G5 (4CZ67EA)

HP ProDesk 400 G5 (4CZ67EA)

- Intel® Core™ i7-8700
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- Intel UHD Graphics 630
- Windows 10 Pro 64-bit

45990.00 ден./€ 747.8
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP - 15-dc0009nia

OMEN by HP - 15-dc0009nia

- Intel® Core™ i5-8300H Quad
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® GTX1050

45490.00 ден./€ 739.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ScanJet Pro 4500 fn1 Network Scanner

HP ScanJet Pro 4500 fn1 Network Scanner

- Тип на скенер: Flatbed, ADF
- Резолуција на скенирање: 1200 dpi Flatbed, 600 dpi ADF
- Длабочина (Bit Depth): 48 bith
- Брзина: 30 ppm

44990.00 ден./€ 731.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130
- Windows 10 Professional

44690.00 ден./€ 726.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProOne 400 G4 20-inch All-in-One Business PC (4NT83EA)

HP ProOne 400 G4 20-inch All-in-One Business PC (4NT83EA)

- Intel® Core™ i5-8500T
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1TB
- Intel UHD Graphics 630
- Windows 10 Professional 64-bit

42990.00 ден./€ 699.02
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.