Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Color LaserJet Pro M452nw

HP Color LaserJet Pro M452nw

Ласерски принтер

Брзина на печатење: 27 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: 600 х 600 dpi
Wireless, Мрежа

14990.00 ден./€ 243.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro M452dn

HP Color LaserJet Pro M452dn

Ласерски колор принтер

Брзина на печатење: 27 стр/мин
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: 600 х 600 dpi
Дуплекс, Мрежна карта

16290.00 ден./€ 264.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro M12a Printer

HP LaserJet Pro M12a Printer

Ласерски принтер

Брзина на печатење: 18 стр/мин
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: 600 х 600 dpi

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro M102 Printer

HP LaserJet Pro M102 Printer

Ласерски принтер

Брзина на печатење: до 23 стр.
Технологија: Ласер (црно-бело)
Резолуција: 600 х 600 dpi
USB

3490.00 ден./€ 56.75
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.