Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP LaserJet Pro MFP M435nw

HP LaserJet Pro MFP M435nw

Ласерски мултифункциски уред (A3)

Брзина на печатење: до 30 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 1200х1200 dpi
факс, мрежа, WiFi

45990.00 ден./€ 747.8
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro MFP M130fw + 17A Toner

HP LaserJet Pro MFP M130fw + 17A Toner

Ласерски мултифункциски уред + 17А оригинален тонер

Брзина на печатење: до 22 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 600 х 600 dpi
Факс и б

11490.00 ден./€ 186.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro MFP M426fdn

HP LaserJet Pro MFP M426fdn

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 40 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 4800х600 dpi
факс, мрежа, дуплекс, USB

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet Pro MFP M130a

HP LaserJet Pro MFP M130a

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 22 стр
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: до 600x600 dpi

5990.00 ден./€ 97.4
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Pro 452dw

HP PageWide Pro 452dw

Најбрзиот десктоп принтер во светот.
XL кертриџи до 10.000 страни.

- Брзина на печатење: 55 стр/мин
- Wireless, HP ePrint, Apple AirPrint
- дуплекс

17990.00 ден./€ 292.52
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Pro 577dw MFP

HP PageWide Pro 577dw MFP

Принтер, скенер, копир и факс.
XL кертриџи до 17.000 страни.

- Брзина на печатење: 70 стр/мин
- Wireless, HP ePrint, Apple AirPrint
- дуплекс

42990.00 ден./€ 699.02
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP PageWide Pro 477dw MFP

HP PageWide Pro 477dw MFP

Принтер, скенер, копир и факс.
XL кертриџи до 10.000 страни.

- Брзина на печатење: 55 стр/мин
- Wireless, HP ePrint, Apple AirPrint
- дуплекс

23990.00 ден./€ 390.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP OfficeJet 7612 Wide Format e-All-in-One

HP OfficeJet 7612 Wide Format e-All-in-One

A3 инкџет мултифункциски уред
Брзина на печатење: до 30 стр/мин
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: до 4800 dpi
Конекција: Ethernet, Wireless

8990.00 ден./€ 146.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw

HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw

Ласерски мултифункциски уред

Брзина на печатење: до 27 стр
Технологија: Ласерски (колор)
Резолуција: до 600 dpi
факс, мрежна карта, wireless, дуплек

23990.00 ден./€ 390.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.