Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP DeskJet Ink Advantage 3785 All-in-One

HP DeskJet Ink Advantage 3785 All-in-One

Најмалиот мултифункциски уред

ПОДАРОК ЦРН КЕРТРИЏ ЗА 360 СТРАНИ

Брзина на печатење: до 8 стр

3490.00 ден./€ 56.75
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Officejet 7612 e-All-in-One

HP Officejet 7612 e-All-in-One

Инкџет мултифункциски уред
Брзина на печатење: до 15 стр
Технологија: Инкџет (колор)
Резолуција: до 4800 dpi
Wireless, Мрежна карта, Читач за картички, Ф

9990.00 ден./€ 162.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.