Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2
Нов
HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

35990.00 ден./€ 586.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

- AMD Ryzen™ 5 3500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Vega 8 Graphic

25490.00 ден./€ 415.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 440 G7 (9HR46EA)

HP ProBook 440 G7 (9HR46EA)

- Датум на пристигање 21.12.2020

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB M.2 SSD
- Windows 10 Pro 64-bit

50990.00 ден./€ 831.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 15-eb0009nn (2G0Z5EA)

HP Spectre x360 15-eb0009nn (2G0Z5EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia® GeForce® MX330
- Windows 10 Home 64-bit

99990.00 ден./€ 1629.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics
- Windows 10 Professional 64-bit

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 13-aq1019nm (8NH93EA)

HP ENVY - 13-aq1019nm (8NH93EA)

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

50490.00 ден./€ 822.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Spectre x360 - 13-aw0005nn (8NE06EA)

HP Spectre x360 - 13-aw0005nn (8NE06EA)

- Intel® Core™ i7-1065G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

88990.00 ден./€ 1450.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

- AMD Ryzen™ 5 3500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Vega 8 Graphic
- Windows 10 Professional 64-bit

32990.00 ден./€ 537.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G7 (8VU64EA)

HP ProBook 450 G7 (8VU64EA)

- Датум на пристигање 21.12.2020

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB M.2 SSD
- Windows 10 Pro 64-bit

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.