Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 12GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

57990.00 ден./€ 945.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

HP Laptop 15-dw3137nia (48M22EA)

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G8 (27J87EA)

HP 250 G8 (27J87EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

HP EliteBook 850 G8 (358S2EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 32GB
- Хард диск: 1TB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

94990.00 ден./€ 1548.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G8 (2X7X1EA)

HP ProBook 450 G8 (2X7X1EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

HP ProBook 450 G8 (2W1G9EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

HP ProBook 455 G8 (3A5H4EA)

- AMD Ryzen 7 5800U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- AMD Radeon™ Graphics

51990.00 ден./€ 847.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

47490.00 ден./€ 774.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 255 G8 (4K800EA)

HP 255 G8 (4K800EA)

- AMD Ryzen 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Professional

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.