Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP 250 G9 (6F1Z7EA)

HP 250 G9 (6F1Z7EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

22990.00 ден./€ 374.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

HP Laptop 14s-dq5163nia (802S3EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

23490.00 ден./€ 382.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Laptop 15s-fq5359nia (802S9EA)

HP Laptop 15s-fq5359nia (802S9EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

23990.00 ден./€ 391.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 14s-dq5163nia (6G3F9EA)

HP Laptop 14s-dq5163nia (6G3F9EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

25490.00 ден./€ 415.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-fq5002nm (797B1EA)

HP Laptop 15s-fq5002nm (797B1EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

26490.00 ден./€ 431.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

HP Laptop 15-fc0039nia (88X06EA)

- AMD Ryzen™ 5 7520U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB
- AMD Radeon™ Graphics

28990.00 ден./€ 472.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G9 (6F1Z9EA)

HP 250 G9 (6F1Z9EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ graphics

32990.00 ден./€ 537.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Laptop 15s-fq5393nia (87C10EA)

HP Laptop 15s-fq5393nia (87C10EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

33990.00 ден./€ 554.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

48490.00 ден./€ 790.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.