Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP Spectre x360 15-eb0009nn (2G0Z5EA)

HP Spectre x360 15-eb0009nn (2G0Z5EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia® GeForce® MX330
- Windows 10 Home 64-bit

99990.00 ден./€ 1629.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

- AMD Ryzen™ 7 4800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1660 Ti

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 - 15-ee0009nn (1U6J1EA)

HP ENVY x360 - 15-ee0009nn (1U6J1EA)

Дата на пристигање 20.01.2021

- AMD Ryzen™ 7 - 4700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

58490.00 ден./€ 953.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 - 15-ee0008nn (1U6J0EA)

HP ENVY x360 - 15-ee0008nn (1U6J0EA)

Дата на пристигање 20.01.2021

- AMD Ryzen™ 7 - 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

55990.00 ден./€ 912.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 - 15-ee0007nn (1U6H9EA)

HP ENVY x360 - 15-ee0007nn (1U6H9EA)

Дата на пристигање 10.02.2021

- AMD Ryzen™ 5 - 4500U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

53490.00 ден./€ 871.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

HP ENVY x360 13-ay0015nn (1S7H9EA)

Дата на пристигање 10.02.2021

- AMD Ryzen™ 5 - 4500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

53490.00 ден./€ 871.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.