Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2
HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

HP Spectre x360 13-aw0022nn (9QE23EA)

- Intel® Core™ i7-1065G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

88990.00 ден./€ 1450.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

OMEN by HP 15-en0001nia (27Z42EA)

- AMD Ryzen™ 7 4800H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce® GTX 1660 Ti

70990.00 ден./€ 1157.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Gaming Pavilion - 16-a0001nia (210M9EA)

HP Gaming Pavilion - 16-a0001nia (210M9EA)

- Intel® Core™ i7-10750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- NVIDIA® GeForce® GTX 1650Ti

58990.00 ден./€ 961.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (2X7W9EA)

HP ProBook 450 G8 (2X7W9EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX450

58490.00 ден./€ 953.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (32M80EA)

HP ProBook 450 G8 (32M80EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX450

57490.00 ден./€ 937.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (32M57EA)

HP ProBook 450 G8 (32M57EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

53990.00 ден./€ 880.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 13-ay0029nia (219U4EA)

HP ENVY x360 13-ay0029nia (219U4EA)

- AMD Ryzen™ 7 - 4700U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

52990.00 ден./€ 863.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pavilion Gaming 15-dk1003nia (3Y0S9EA)

HP Pavilion Gaming 15-dk1003nia (3Y0S9EA)

- Intel® Core™ i5-10300H
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce GTX 1650Ti

52990.00 ден./€ 863.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G8 (2X7X3EA)

HP ProBook 450 G8 (2X7X3EA)

- Intel® Core™ i7-1165G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

51990.00 ден./€ 847.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.