Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2 3 4
Нов
HP ProBook 450 G7 (8VU92EA)

HP ProBook 450 G7 (8VU92EA)

- Intel® Core™ i5-10210U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® MX250
- Windows 10 Pro 64-bit

49990.00 ден./€ 814.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.