Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
1 2
Нов
HP ProBook 450 G6 (5TL52EA)

HP ProBook 450 G6 (5TL52EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- 15.6" FHD
- Windows 10 Professional 64-bit

61990.00 ден./€ 1007.97
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 440 G6 (5PQ52EA)

HP ProBook 440 G6 (5PQ52EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- GeForce MX130 2GB
- Windows 10 Professional 64-bit

57990.00 ден./€ 942.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 470 G5 (2SX91EA)

HP ProBook 470 G5 (2SX91EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256 GB PCIe® NVMe™ SSD
- NVIDIA® GeForce® 930MX
- Windows 10 Pro 64-bit

52490.00 ден./€ 853.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G6 (5TL51EA)

HP ProBook 450 G6 (5TL51EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130
- 15.6" FHD

51990.00 ден./€ 845.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 430 G5 (2SX86EA)

HP ProBook 430 G5 (2SX86EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- 13.3" FHD (1920x1080)
- Windows 10 Professional 64-bit

49990.00 ден./€ 812.85
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G6 (5TL50EA)

HP ProBook 450 G6 (5TL50EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD + 1TB SATA
- NVIDIA® GeForce® MX130
- 15.6" FHD

48490.00 ден./€ 788.46
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 470 G5 (2RR99EA)

HP ProBook 470 G5 (2RR99EA)

- Intel® Core™ i5-8250U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256 GB PCIe® NVMe™ SSD
- NVIDIA® GeForce® 930MX
- Windows 10 Pro 64-bit

46490.00 ден./€ 755.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

HP ProBook 450 G6 (5PQ02EA)

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- NVIDIA® GeForce® MX130
- 15.6" FHD

45490.00 ден./€ 739.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 430 G5 (3BZ69EA)

HP ProBook 430 G5 (3BZ69EA)

- Intel® Core™ i5-8250U
- Intel UHD 620 Graphics
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

43990.00 ден./€ 715.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.