Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP Pavilion 14 - bf011nn

HP Pavilion 14 - bf011nn

- Intel® Core™ i5-7200U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 128GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

Рок на испорака: 30 дена

39490.00 ден./€ 642.11
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.