Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP 250 G6 (1WY37EA)

HP 250 G6 (1WY37EA)

- Intel® Core™ i7-7500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- 15.6" FHD
- Windows 10 Professioanl 64-bit

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook - 15-ra005nia (3LG11EA)

HP Notebook - 15-ra005nia (3LG11EA)

- Intel® Celeron® N3060
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Windows 10 Home 64-bit

15290.00 ден./€ 248.62
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.