Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP 250 G6 (1WY41EA)

HP 250 G6 (1WY41EA)

- Intel® Core™ i3-6006U
- Intel HD Graphics 520
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1TB SATA

18990.00 ден./€ 308.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G6 (1WY61EA)

HP 250 G6 (1WY61EA)

- Intel® Core™ i5-7200U
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Intel® HD Graphics 620

25490.00 ден./€ 414.47
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G5 (X0N65EA)

HP 250 G5 (X0N65EA)

- Intel® Core™ i7-6500U
- Intel HD Graphics 5500
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

37990.00 ден./€ 617.72
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 250 G6 (1WY37EA)

HP 250 G6 (1WY37EA)

- Intel® Core™ i7-7500U
- Intel HD Graphics 620
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Professioanl 64-bit

41990.00 ден./€ 682.76
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.