Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
HP ENVY x360 - 15-dr0011nn (7NA97EA)

HP ENVY x360 - 15-dr0011nn (7NA97EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia GeForce MX250

78990.00 ден./€ 1284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 17-bw0001nia (4MT02EA)

HP ENVY - 17-bw0001nia (4MT02EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Nvidia GeForce MX150

74990.00 ден./€ 1219.35
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY - 13-aq0003nn (7NE29EA)

HP ENVY - 13-aq0003nn (7NE29EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

49990.00 ден./€ 812.85
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77EA)

HP ENVY - 13-aq0002nn (6ST77EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

62990.00 ден./€ 1024.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.