Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Нов
HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

35990.00 ден./€ 586.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

- AMD Ryzen™ 5 3500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Vega 8 Graphic

25490.00 ден./€ 415.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

HP Notebook 15-da2002nia (8UC88EA)

- Intel® Core™ i7-10510U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics
- Windows 10 Professional 64-bit

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

HP Notebook 15-db1002nia (7NC88EA)

- AMD Ryzen™ 5 3500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- AMD Radeon™ Vega 8 Graphic
- Windows 10 Professional 64-bit

32990.00 ден./€ 537.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.