Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Најголема Цена Најмала Цена
Нов
HP Notebook 15s-fq1008nia (13G40EA)

HP Notebook 15s-fq1008nia (13G40EA)

- Intel® Core™ i5-1035G1
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.