Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

HP Pavilion All-in-One 27-ca0008na (6A2X8EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Windows 11 Home 64-bit

61990.00 ден./€ 1010.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

HP 290 G4 Microtower PC (123P1EA)

- Intel® Core™ i5-10500U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® HD Graphics 630

28490.00 ден./€ 464.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA)

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA)

- Intel® Core™ i7-12700
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics 770

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-cb0006nh (660H9EA)

HP All-in-One 27-cb0006nh (660H9EA)

- AMD Ryzen™ 7 5700U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon graphics

52990.00 ден./€ 863.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP M24fw FHD Monitor

HP M24fw FHD Monitor

- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

HP E22 G4 FHD Monitor (9VH72AA)

- IPS 21,5"
- 1920 x 1080
- AntiGlare

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProOne 440 G6 All-In-One (294T9EA)

HP ProOne 440 G6 All-In-One (294T9EA)

- Intel® Core™ i3-10100T
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel HD Graphics 630

30490.00 ден./€ 496.98
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

OMEN X 27 QHD Gaming Monitor (6FN07AA)

- Монитор 27" 240Hz
- Резолуција 2560 x 1440
- Пиксел: 0.233 mm

36990.00 ден./€ 602.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.