Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP 290 G1 Microtower + Monitor (1QM90EA)

HP 290 G1 Microtower + Monitor (1QM90EA)

- Intel® Core™ i3-7100
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel HD Graphics 630
- Хард диск: 500 GB

27490.00 ден./€ 446.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 290 G1 Microtower (1QM98EA)

HP 290 G1 Microtower (1QM98EA)

- Intel® Core™ i5-6500
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel HD Graphics 530
- Хард диск: 500GB
- Windows 7/10 Pro 64-bit

36490.00 ден./€ 593.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Z Display Z24i 24

HP Z Display Z24i 24

- Монитор Z24i (61 cm)
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.274 mm

17490.00 ден./€ 284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP V213a 53cm (20.7

HP V213a 53cm (20.7")

- V213a 53 cm (20.7") LED
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.23mm

6990.00 ден./€ 113.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 290 G1 Microtower (1QM95EA)

HP 290 G1 Microtower (1QM95EA)

- Intel® Core™ i5-7500
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel HD Graphics 630
- Хард диск: 500 GB

26990.00 ден./€ 438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP EliteDisplay E271i 27

HP EliteDisplay E271i 27

- Е27 (27") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

14690.00 ден./€ 238.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProDisplay P222va 21,5

HP ProDisplay P222va 21,5

- P222 (21.5") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

7390.00 ден./€ 120.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 290 G1 Microtower (1QN01EA)

HP 290 G1 Microtower (1QN01EA)

- Intel® Core™ i5-7500
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel HD Graphics 630
- Хард диск: 1TB

27490.00 ден./€ 446.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 290 G1 Microtower (1QN02EA)

HP 290 G1 Microtower (1QN02EA)

- Intel® Core™ i5-7500
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel HD Graphics 630
- Хард диск: 500GB
- Windows 10 Pro 64-bit

34990.00 ден./€ 568.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.