Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP 27 Curved Display

HP 27 Curved Display

- Монитор 27 Curved 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- VA w/LED backlight

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

- Монитор Elite Display E190i 18.9"
- Резолуција 1280 x 1024
- 5:4

9490.00 ден./€ 154.31
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ProDisplay P223a Monitor 21.5

HP ProDisplay P223a Monitor 21.5

- Монитор P223 54,6cm (21.5") LED
- Резолуција 1920 x 1080
- Големина на пиксел: 0.248 мм

6990.00 ден./€ 113.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProDesk 400 G4 Small Form Factor PC (1EY31EA)

HP ProDesk 400 G4 Small Form Factor PC (1EY31EA)

- Intel® Core™ i5-7500
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Intel HD Graphics 630
- Windows 10 Professional 64-bit

33490.00 ден./€ 544.55
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 290 G2 Microtower PC (3ZD85EA)

HP 290 G2 Microtower PC (3ZD85EA)

- Intel® Core™ i3-8100
- РАМ Меморија: 4GB
- Intel UHD Graphics 630
- Хард диск: 1TB

19990.00 ден./€ 325.04
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProDesk 400 G4 Small Form Factor PC (1EY30EA)

HP ProDesk 400 G4 Small Form Factor PC (1EY30EA)

- Intel® Core™ i3-7100
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Intel HD Graphics 630
- Windows 10 Professional 64-bit

29990.00 ден./€ 487.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProOne 400 G3 20-inch All-in-One (2KL13EA)

HP ProOne 400 G3 20-inch All-in-One (2KL13EA)

- Intel® Core™ i5-7500T
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1ТB
- Intel HD Graphics 630

35990.00 ден./€ 585.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProOne 400 G3 20-inch All-in-One (2KL17EA)

HP ProOne 400 G3 20-inch All-in-One (2KL17EA)

- Intel® Core™ i3-7100T
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1TB
- Intel HD Graphics 630

31990.00 ден./€ 520.16
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 24w Display

HP 24w Display

- 24w (23.8") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.