Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP All-in-One - 22-c0999nh (2DA20EA)

HP All-in-One - 22-c0999nh (2DA20EA)

- Intel® Celeron J4005
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 500GB
- Intel UHD Graphics 600

17990.00 ден./€ 292.52
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 290 G2 Microtower PC (4HR67EA)

HP 290 G2 Microtower PC (4HR67EA)

- Intel® Pentium G5400
- РАМ Меморија: 4GB
- Хард диск: 1TB SATA
- Intel UHD Graphics 610

16290.00 ден./€ 264.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27 Curved Display

HP 27 Curved Display

- Монитор 27 Curved 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- VA w/LED backlight

15490.00 ден./€ 251.87
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27w Display

HP 27w Display

- HP монитор 27w 27"
- IPS
- Full HD (1920x1080)

8990.00 ден./€ 146.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 24y Display

HP 24y Display

- Монитор 24y 23.8"
- Резолуција 1920 x 1080
- IPS

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 24w Display

HP 24w Display

- 24w (23.8") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 22er 21.5-inch Display

HP 22er 21.5-inch Display

- Монитор IPS 21,5"
- Резолуција 1920 x 1200
- Пиксел: 0.247 mm

6490.00 ден./€ 105.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 22w Display

HP 22w Display

- 22w (21.5") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

5990.00 ден./€ 97.4
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP V197 Monitor 18.5

HP V197 Monitor 18.5"

- V197 47cm (18.5") LED
- Резолуција 1366 x 768
- Пиксел: 0.3 mm

5490.00 ден./€ 89.27
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.