Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP All-in-One 24-df1086nh (43H89EA)

HP All-in-One 24-df1086nh (43H89EA)

- Intel® Core™ i3-1115G4
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP X24c Gaming Monitor (9FM22AA)

HP X24c Gaming Monitor (9FM22AA)

- 24" заоблен монитор
- 144Hz
- 1920 х 1080

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.