Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

Нов
HP All-in-One 24-cr0011nh (9F2P5EA)

HP All-in-One 24-cr0011nh (9F2P5EA)

- Intel® Core™ i5-1335U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

44490.00 ден./€ 725.18
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 27-cb1017nh (6W210EA)

HP All-in-One 27-cb1017nh (6W210EA)

- AMD Ryzen™ 5 5625U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon graphics

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP All-in-One 24-cb1370nh (87B86EA)

HP All-in-One 24-cb1370nh (87B86EA)

- Intel® Core™ i3-1215U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Intel® UHD Graphics

29990.00 ден./€ 488.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 24-cr0009nh (9F2P4EA)

HP All-in-One 24-cr0009nh (9F2P4EA)

- Intel® Core™ i7-1355U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

55490.00 ден./€ 904.48
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP All-in-One 24-cr0015nh (93F51EA)

HP All-in-One 24-cr0015nh (93F51EA)

- Intel® Core™ i3-1315U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Intel® UHD Graphics

34990.00 ден./€ 570.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.