Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Z Display Z24i IPS Monitor 24

HP Z Display Z24i IPS Monitor 24

- Монитор Z24i (61 cm)
- Резолуција 1920 x 1200
- Пиксел: 0.274 mm

17490.00 ден./€ 284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 27 Curved Display

HP 27 Curved Display

- Монитор 27 Curved 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- VA w/LED backlight

15990.00 ден./€ 260
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 32s Display

HP 32s Display

- HP монитор 32s 31.5"
- IPS LED
- Full HD (1920x1080)

12990.00 ден./€ 211.22
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 27w Display

HP 27w Display

- HP монитор 27w 27"
- IPS
- Full HD (1920x1080)

9490.00 ден./€ 154.31
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

HP EliteDisplay E190i 18.9-inch

- Монитор Elite Display E190i 18.9"
- Резолуција 1280 x 1024
- 5:4

9490.00 ден./€ 154.31
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 24y Display

HP 24y Display

- Монитор 24y 23.8"
- Резолуција 1920 x 1080
- IPS

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProDisplay P223 Monitor 21.5

HP ProDisplay P223 Monitor 21.5

- P223 (21.5") LED
- Резолуција 1920 x 1080
- Големина на пиксел: 0,248 мм

7990.00 ден./€ 129.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 22fw Display

HP 22fw Display

- HP монитор 22fw 21.5"
- IPS LED
- Full HD (1920x1080)

7890.00 ден./€ 128.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 24w Display

HP 24w Display

- 24w (23.8") IPS LED
- Резолуција 1920 x 1080

7490.00 ден./€ 121.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.