Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP 15.6

HP 15.6" Value Backpack

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

999.00 ден./€ 16.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 8GB
- DDR4
- 2400MHz

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Компатибилен адаптер HP

Компатибилен адаптер HP

Компатибилен адаптер HP

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Компатибилен адаптер Acer, Asus

Компатибилен адаптер Acer, Asus

Компатибилен адаптер 65W за Acer, Asus

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Компатибилен адаптер Acer, HP

Компатибилен адаптер Acer, HP

Компатибилен адаптер 65W за Acer, HP

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Keyboard - HP 6730/6735

Keyboard - HP 6730/6735

Оригинална НР тастатура за:

HP 6730 s/b
HP 6735 s/b

2599.00 ден./€ 42.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Battery HP Probook 4530s

Battery HP Probook 4530s

Оригинална батерија за:
HP ProBook 4330s Notebook PC
HP ProBook 4530s Notebook PC
HP ProBook 4535s Notebook PC
HP ProBook 4540s Notebook PC

3790.00 ден./€ 61.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Keyboard - HP 550

Keyboard - HP 550

Оригинална НР тастатура за:

HP 550

2599.00 ден./€ 42.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Keyboard - HP 510/530

Keyboard - HP 510/530

Оригинална НР тастатура за:

HP 510
HP 530

2799.00 ден./€ 45.51
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.