Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 8GB
- DDR4
- 2400MHz

2490.00 ден./€ 40.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Travel Hub G2

HP USB-C Travel Hub G2

USB-C Travel Hub

- USB 3.0, HDMI, VGA

3490.00 ден./€ 56.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 650 Wireless Keyboard and Mouse

HP 650 Wireless Keyboard and Mouse

HP Keyboard and Mouse - безжични оптички маус и тастатура

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Wireless Rechargeable USI Pen

HP Wireless Rechargeable USI Pen

HP пенкало

- Works with HP Chromebook x2 11
- Wireless NFC charging
- 20 days of battery life
- 24 gr

3790.00 ден./€ 61.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 16GB
- DDR4
- 2400MHz

5290.00 ден./€ 86.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SAMSUNG 980 NVMe SSD 500GB

SSD диск PCIe® 3.0 NVMe® SSD 500GB

- M.2 2280 Form Factor
- 3,100/2,600MB/s read/write speed

6490.00 ден./€ 105.79
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 11 Home 64-bit

Microsoft Windows 11 Home 64-bit

Microsoft Windows 11 Home 64 bit

7190.00 ден./€ 117.2
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP USB-C Dock G5

HP USB-C Dock G5

USB-C Dock

- USB 3.0, DisplayPort™, RJ45, HDMI

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Microsoft Windows 11 Professional 64-bit

Microsoft Windows 11 Professional 64-bit

Microsoft Windows 11 Professional 64 bit

8990.00 ден./€ 146.54
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5 6

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.