Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
SSD KingSpec 240GB

SSD KingSpec 240GB

SSD диск SATA III
- 240GB
- 2.5"

2590.00 ден./€ 42.11
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
SSD OSCOO 240GB

SSD OSCOO 240GB

SSD диск SATA III
- 240GB
- 2.5"

2490.00 ден./€ 40.49
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 17.3 in OMEN Gaming Backpack

HP 17.3 in OMEN Gaming Backpack

HP Ранец за лаптоп до 17.3"

2490.00 ден./€ 40.49
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
KingSpec DDR4 2400 1.2V 4GB SODIMM

KingSpec DDR4 2400 1.2V 4GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 4GB
- DDR4
- 2400MHz

2290.00 ден./€ 37.24
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 90W Smart AC Adapter

HP 90W Smart AC Adapter

Адаптер за НР лаптоп

2099.00 ден./€ 34.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Care Pack Standard Exchange

HP Care Pack Standard Exchange

Дополнителна гаранција од 1 година за
- HP OfficeJet 6500А

2049.00 ден./€ 33.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 2 year Care Pack w/Standard Exchange

HP 2 year Care Pack w/Standard Exchange

Дополнителна гаранција од 1 година за

- HP Officejet 7000

2049.00 ден./€ 33.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 2 year Care Pack w/Standard Exchange

HP 2 year Care Pack w/Standard Exchange

Дополнителна гаранција од 1 година за

- HP LaserJet M1212
- HP LaserJet M1132
- HP LaserJet M1217
- HP LaserJet Pro M1536

2049.00 ден./€ 33.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 39.62 cm (15.6

HP 39.62 cm (15.6") SMB Backpack Case

HP ранец за лаптоп до 15.6"

1999.00 ден./€ 32.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.