Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP 39.62 cm (15.6

HP 39.62 cm (15.6") Signature Backpack

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

1999.00 ден./€ 32.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 15.6

HP 15.6" Black Odyssey Backpack

HP Ранец за лаптоп до 15.6"

1899.00 ден./€ 30.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 65W Smart AC Adapter

HP 65W Smart AC Adapter

Адаптер за НР лаптоп

1799.00 ден./€ 29.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP X5500 Wireless Mouse

HP X5500 Wireless Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус

1799.00 ден./€ 29.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP C2710 Combo Keyboard

HP C2710 Combo Keyboard

HP Keyboard + Mouse
- безжична тастатура и оптички безжичен маус

1799.00 ден./€ 29.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 39.62 cm (15.6

HP 39.62 cm (15.6") Signature Topload Case

HP ташна за лаптоп 15.6"

1699.00 ден./€ 27.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP 39.6 cm (15.6

HP 39.6 cm (15.6") Sport Backpack

HP Ранец за лаптоп до 15.6

1599.00 ден./€ 26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 3y NextBusDay Onsite DT Only HW Supp

HP 3y NextBusDay Onsite DT Only HW Supp

Дополнителна гаранција од 2 година за

- HP ProOne 400

1590.00 ден./€ 25.85
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z5000 Dark Ash Silver Wireless Mouse

HP Z5000 Dark Ash Silver Wireless Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус

- Bluetooth

1499.00 ден./€ 24.37
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
4 5 6

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.