Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Projector OWLENZ SD300

Projector OWLENZ SD300

- Светлина 3000 Lumens
- Контраст 2000:1
- Резолуција 1280x768 (1920x1080)

12490.00 ден./€ 203.09
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 8GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 8GB
- DDR4
- 2400MHz

2190.00 ден./€ 35.61
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Компатибилен адаптер Acer, Asus

Компатибилен адаптер Acer, Asus

Компатибилен адаптер 65W за Acer, Asus

1000.00 ден./€ 16.26
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 512GB M.2 NVMe

SSD OSCOO 512GB M.2 NVMe

SSD диск M.2 NVMe
- 512GB

4990.00 ден./€ 81.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB Travel Dock

HP USB Travel Dock

USB Travel Dock

3990.00 ден./€ 64.88
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 3001pr USB 3.0 Port Replicator

HP 3001pr USB 3.0 Port Replicator

HP Docking Station

- VGA, HDMI, USB, Gigabit Ethernet

3490.00 ден./€ 56.75
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive OSCOO Key 64GB

USB Drive OSCOO Key 64GB

- USB 2.0/3.0

599.00 ден./€ 9.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
USB Drive OSCOO Key 32GB

USB Drive OSCOO Key 32GB

- USB 2.0/3.0

349.00 ден./€ 5.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive OSCOO 32GB

USB Drive OSCOO 32GB

- USB 2.0/3.0

349.00 ден./€ 5.67
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.