Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
USB Drive OSCOO 64GB

USB Drive OSCOO 64GB

- USB 2.0/3.0

599.00 ден./€ 9.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

OSCOO DDR4 2400 1.2V 16GB SODIMM

RAM меморија за лаптоп:

- 16GB
- DDR4
- 2400MHz

4490.00 ден./€ 73.01
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 480GB

SSD OSCOO 480GB

SSD диск SATA III
- 480GB
- 2.5"

3290.00 ден./€ 53.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 240GB

SSD OSCOO 240GB

SSD диск SATA III
- 240GB
- 2.5"

1890.00 ден./€ 30.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive OSCOO Key 16GB

USB Drive OSCOO Key 16GB

- USB 2.0/3.0

249.00 ден./€ 4.05
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
USB Drive OSCOO 16GB

USB Drive OSCOO 16GB

- USB 2.0/3.0

249.00 ден./€ 4.05
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 120GB

SSD OSCOO 120GB

SSD диск SATA III
- 120GB
- 2.5"

1390.00 ден./€ 22.6
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
Projector OWLENZ UC46+

Projector OWLENZ UC46+

- Светлина 1200 Lumens
- Контраст 800:1
- Резолуција 800x400 (1920x1080)

5790.00 ден./€ 94.15
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Android Gaming Projector OWLENZ SD80

Android Gaming Projector OWLENZ SD80

- Светлина 2300 Lumens
- Контраст 1000:1
- Резолуција 800x480 (720P/1080P)

10990.00 ден./€ 178.7
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
4 5 6

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.