Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
SSD AData 128 GB XPG SP900

SSD AData 128 GB XPG SP900

Хард диск за лаптоп AData:
- SSD
- 128 GB
- SATA 3
- 6.0 Gb/s
- 2,5

5990.00 ден./€ 97.4
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Western Digital 1TB - 10JPVX

Western Digital 1TB - 10JPVX

Хард диск за лаптоп WD:
- 1 TB
- SATA 2 - 8MB
- 5400 rpm, 6.0 Gb/s
- 2,5"

4490.00 ден./€ 73.01
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HDD Laptop 500GB Hitachi

HDD Laptop 500GB Hitachi

Хард диск за лаптоп Hitachi
- 500GB
- SATA 2
- 5400 rpm
- 2,5"

2890.00 ден./€ 46.99
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD AData 256 GB SX900

SSD AData 256 GB SX900

Хард диск за лаптоп AData:
- SSD
- 256 GB
- SATA 3
- 6.0 Gb/s
- 2,5

9690.00 ден./€ 157.56
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.