Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Color LaserJet CP4525 - USED

HP Color LaserJet CP4525 - USED

Колор ласерски принтер (користен)

- Брзина на печатење: 42 стр/мин
- Технологија: Ласерски (колор)
- Резолуција: 1200 х 1200 dpi

6990.00 ден./€ 113.94
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP LaserJet P2055dn - USED

HP LaserJet P2055dn - USED

Ласерски принтер (користен)

- Брзина на печатење: 33 стр/мин
- Технологија: Ласерски (ц/б)
- Резолуција: 1200 х 1200 dpi
- Дуплекс, Мрежна карта

5790.00 ден./€ 94.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.