Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
HP Notebook - 14s-dq0015na (7QA89EA)

HP Notebook - 14s-dq0015na (7QA89EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i5-8265U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

32490.00 ден./€ 528.29
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP 15-dc1037nia (7VM93EA)

OMEN by HP 15-dc1037nia (7VM93EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i5-9300H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Windows 10 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1105.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Pavilion 15-cs2020na (7MY53EA)

HP Pavilion 15-cs2020na (7MY53EA)

+ подарок TRUST безжичен маус

- Intel® Core™ i3-8145U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB SSD
- Windows 10 Home 64-bit

30990.00 ден./€ 503.9
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 44A Compatible Laser Toner Cartridge

HP 44A Compatible Laser Toner Cartridge

Компатибилен тонер 44А

- Боја: Црна
- Капацитет: ~1.000

1199.00 ден./€ 19.5
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 960GB

SSD OSCOO 960GB

SSD диск SATA III
- 960GB
- 2.5"

6990.00 ден./€ 113.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP Laptop 15-dc1065nia (8AY33EA)

OMEN by HP Laptop 15-dc1065nia (8AY33EA)

- Intel® Core™ i7-9750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia GeForce RTX 2060

88490.00 ден./€ 1438.86
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY x360 - 15-dr0011nn (7NA97EA)

HP ENVY x360 - 15-dr0011nn (7NA97EA)

- Intel® Core™ i7-8565U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia GeForce MX250

78990.00 ден./€ 1284.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ENVY - 17-bw0001nia (4MT02EA)

HP ENVY - 17-bw0001nia (4MT02EA)

- Intel® Core™ i7-8550U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 256GB SSD + 1TB SATA
- Nvidia GeForce MX150

74990.00 ден./€ 1219.35
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
OMEN by HP Laptop 15-dc1066nia (8AY65EA)

OMEN by HP Laptop 15-dc1066nia (8AY65EA)

- Intel® Core™ i7-8750H
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- Nvidia GeForce RTX 2070

99990.00 ден./€ 1625.85
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.