Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Нов
HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

HP EliteBook 850 G8 (2Y2Q5EA)

Достапен на 20.05.2022

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Professional 64-bit

76490.00 ден./€ 1246.78
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 125A/131A/128А Set Compatible Toner Cartridge

HP 125A/131A/128А Set Compatible Toner Cartridge

Компатибилен тонер 125A/131А/128A

- CB540/541/542/543A
- CF210/211/212/213A
- CE320/321/322/323A
- Капацитет: 1.500 црна/1.300 колор

3599.00 ден./€ 58.66
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Хартија за печатење - XEROX Business

Хартија за печатење - XEROX Business

- А4 хартија за печатење 500 листа

349.00 ден./€ 5.69
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP Laptop 15s-eq2002nia (48M36EA)

HP Laptop 15s-eq2002nia (48M36EA)

- AMD Ryzen™ 5 5500U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB SSD
- AMD Radeon™ Graphics

27990.00 ден./€ 456.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

HP ENVY x360 15-ed1005nn (3B1Q0EA)

- Intel® Core™ i7-1135G7
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

67990.00 ден./€ 1108.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Neverstop Laser MFP 1200a

HP Neverstop Laser MFP 1200a

Ласерски мултифункциски уред

Стартен тонер: 5.000 страни
Брзина на печатење: до 20 стр/мин
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: 600 x 600 dpi

12490.00 ден./€ 203.59
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Neverstop Laser MFP 1200w

HP Neverstop Laser MFP 1200w

Ласерски мултифункциски уред

Стартен тонер: 5.000 страни
Брзина на печатење: до 20 стр/мин
Технологија: Ласерски (ц/б)
Резолуција: 600 x 600 dpi

12990.00 ден./€ 211.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

HP ENVY x360 15-ed1047nn (350K6EA)

- Intel® Core™ i5-1135G7
- РАМ Меморија: 12GB
- Хард диск: 512GB NVMe SSD
- Windows 10 Home 64-bit

61490.00 ден./€ 1002.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 963XL (set) Ink Cartridges

HP 963XL (set) Ink Cartridges

Црн кертриџ за 2.000 страни
Жолт кертриџ за 1.600 страни
Цијан кертриџ за 1.600 страни
Магента кертриџ за 1.600 страни

8999.00 ден./€ 146.68
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
3 4 5

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.