Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP ProBook 450 G9 (6A2B1EA)

HP ProBook 450 G9 (6A2B1EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

HP ProBook 450 G9 (6S6Y9EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- NVIDIA® GeForce® MX570

52490.00 ден./€ 855.58
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

HP ProBook 440 G9 (6S7E4EA)

- Intel® Core™ i7-1255U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

51490.00 ден./€ 839.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP M24fw FHD Monitor (2D9K1AA)

HP M24fw FHD Monitor (2D9K1AA)


- Монитор 24" IPS
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.275 mm

9290.00 ден./€ 151.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
Нов
HP M27ha FHD Monitor (22H94E9)

HP M27ha FHD Monitor (22H94E9)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

9990.00 ден./€ 162.84
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

HP 27fwa FHD Monitor (356D5AA)

- Монитор 27"
- Резолуција 1920 x 1080
- Пиксел: 0.311 mm
- Звучници

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 450 G9 (6A151EA)

HP ProBook 450 G9 (6A151EA)

- Intel® Core™ i5-1235U
- РАМ Меморија: 8GB
- Хард диск: 256GB М.2 SSD
- Intel® Iris® Xᵉ Graphics

38990.00 ден./€ 635.53
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP ProBook 455 G9 (5N4H0EA)

HP ProBook 455 G9 (5N4H0EA)

- AMD Ryzen 5 5625U
- РАМ Меморија: 16GB
- Хард диск: 512GB М.2 SSD
- Windows 11 Professional

50990.00 ден./€ 831.13
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Original Keyboard - ProBook 4540

HP Original Keyboard - ProBook 4540

HP Оригинална тастатура за:

HP Probook 4540
HP Probook 4545

2899.00 ден./€ 47.25
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
4 5 6

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.