Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Pavilion 15-eg0611nia (58Q54EA)

33990.00 ден.
€ 554.03

Сериски број: 58Q54EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Лаптопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1135G7 (upto 4.2GHz Intel® Turbo Boost, 8MB L3 cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (2x4GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  15.6" FHD (1920 x 1080), IPS, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
 Мрежна карта  /
 Безжични уреди  Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 combo
 Тастатура  Full-size keyboard, HP Wide Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones, Audio by B&O; Dual speakers; HP Audio Boost
 Надворешни портови
 1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge); 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.0; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo; 1 microSD media card reader
 Димензии  360 x 234 x 17 mm
 Тежина  1,75 kg
 Безбедност  Kensington MicroSaver lock slot 
 Напојување  45W AC Adapter, 3-cell, 41WH Lithium-Ion Polymer Battery
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Дополнителен софтвер
 /
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP EliteBook 850 G8 (401F0EA...

74990.00 ден./€ 1222.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 250 G8 (27J87EA)

39990.00 ден./€ 651.83
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP ProBook 450 G8 (32N93EA)

47490.00 ден./€ 774.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.