Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP Neverstop Laser 1000a

Download Pdf
10290.00 ден.
€ 167.73

Сериски број: 4RY22A

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 20/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна  7 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  600 х 600
 Предвиден број на стр. месечно  од 250 до 2.500 страни (максимум 20.000 страни)
 Меморија  32МB
 Брзина на процесор  500 MHz
 Оперативни системи  Windows® 10, 8.1, 8, 7: 32-bit or 64-bit, Apple®OS X EI Capitan (v10.11) macOS Sierra (v10.12) macOS High Sierra, (v10.13); USB Linux 
 Потрошен материјал  HP 103A Black Toner Reload Kit (~2,500 pages)HP 103AD DualPack Black Toner Reload Kit (~5,000 pages); HP 104A Black Imaging Drum (~20,000 pages)
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија  1 х 100 листа
 Поддржани формати  A6; A5; A4; Letter; No.10 Env; C5 Env; DL Env; B5(JIS)
 Двострано печатење (дуплекс)  Мануелно
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци
 1 Hi-Speed USB 2.0
 Опционални приклучоци  /
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 60гр. до 120 гр/м2
 Димензии на производот  380 x 293 x 211 mm
 Тежина на производот  6,93 кг
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер за 5.000 страни, Drum за ~20.000 страни, струен кабел, упатство за работа, флаер за инсталација, USB кабел

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

5590.00 ден./€ 91.12
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T650 36-in Prin...

115990.00 ден./€ 1890.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.