Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet Pro M404dn

Download Pdf
13490.00 ден.
€ 219.89

Сериски број: W1A53A

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Нема

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  до 38/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бел)
 Потребно време за прва страна  6.3 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  до 1200 х 1200
 Предвиден број на страни месечно  од 750 до 4.000 страни (максимум 80.000 страни)
 Меморија  256 MB
 Брзина на процесор  1200 MHz
 Оперативни системи  Windows Client OS (32/64-bit), Win10, Win8.1, Win 8 Basic, Win8 Pro, Win8 Enterprise, Win8 Enterprise N, Win7 Starter Edition SP1, UPD Win7 Ultimate, Mobile OS, iOS, Android, Mac, Apple® macOS Sierra v10.12, Apple® macOS High Sierra v10.13, Apple® macOS Mojave v10.14, Discrete PCL6 Printer Driver
 Потрошен материјал  HP 59X Black Toner Cartridge (10,000 страни)HP 59A Compatible Toner
Информации за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 250 листа; 100 листа мануелна фиока (дополнителна фиока 550 листа)
 Излезна фиока за хартија  1 х 150 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  Автоматско двострано печатење
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 x Hi-Speed USB 2.0, 1 x Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T network
 Опционални приклучоци  Apple AirPrint™, Google Cloud Print™, HP ePrint, HP Smart App, Mobile Apps, Mopria™ Certified
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 60 до 200gr/m2
 Димензии на производот  381 x 634 x 241 mm
 Тежина на производот  8,56 kg
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер кертриџ за 3.000 страни, USB кабел, струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација
 Гаранција  12 месеци + 24 месеци (подарок)
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

4790.00 ден./€ 78.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T1700 44-in Pri...

214990.00 ден./€ 3504.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.