Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура

OMEN by HP 27 Quad-HD

34490.00 ден.
€ 562.18

Сериски број: Z4D33AA

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 
 Спецификација
 Дијагонала  27" - 68,58см - 165Hz
 Резолуција  QHD (2560 x 1440) Anti-glare; Mercury-free LED backlighting
 Контраст  1000:1 static; 10000000:1 dynamic
 Агол на видливост  170° horizontal; 160° vertical
 Влезен сигнал  1 HDMI ; 1 DisplayPort™ 1.2
 Порти  3 USB 3.0 (one upstream, two downstream); 1 audio output
 Димензии  613 x 272 x 533 mm (max); 613 x 190 x 373 mm (min)
 Тежина  6.4  kg
 Боја на производот  Црна
 Напојување  Internal 46W максимум
Гаранција
 Гаранција  2 години

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

24990.00 ден./€ 407.33
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP X24c Gaming Monitor (9FM2...

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 24-df1086nh (4...

31990.00 ден./€ 521.43
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.