Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP ProOne 440 G6 All-In-One (294T9EA)

30490.00 ден.
€ 496.98

Сериски број: 294T9EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel®Core™ i3-10100T (up to 3.8GHz Intel® Turbo Boost, 6MB L3 cache, 4 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 2666MHz (1x8GB; 2xSODIMM)
 Графичка картица  Intel® HD Graphics 630
 Оптички уред  HP 9.5 mm Slim DVD-Writer
 Хард диск  256GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
 Видео/Аудио  5 MP FHD pop-up camera with integrated dual array digital microphones
 Монитор  23.8" FHD (1920 x 1080), IPS, anti-glare, 250 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Intel® I219LM GbE
 Безжични уред  Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth
 Тастатура  HP USB wired keyboard; HP USB wired optical mouse
 Надворешни портови  Side: 1 headphone/microphone combo; 1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate; 1 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate
 Rear 1 RJ-45; 1 DisplayPort™ 1.4; 4 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI-in
 Bottom 1 SD 3.0 card reader
 1 M.2 2230; 1 M.2 2280; 2.5" bay
 Димензии  539 x 233 x 51 mm
 Тежина  7.75  kg
 Безбедност
 HP DriveLock and Automatic DriveLock; Trusted Platform Module TPM
 Напојување  90W external power adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  Free DOS
 Спецификација од производителот  Комплетна спецификација
 Гаранција  1 година

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (6B2X9EA...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP All-in-One 27-cb0021na (6...

45990.00 ден./€ 749.63
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (123...

28490.00 ден./€ 464.38
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.