Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP LaserJet M211dw Printer

7990.00 ден.
€ 130.24

Сериски број: 9YF83A

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Принтери

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

Принтер Скенер Копир Факс
ДА / / /

 

 Спецификација
 Брзина на печатење  29/А4 страни во минута
 Технологија на печатење  Ласерски (Црно-бело)
 Потребно време за прва страна  7 секунди 
 Макс. резолуција на печатење  до 600 х 600
 Предвиден број на стр. месечно  од 200 до 2.000 страни (максимум 20.000 страни)
 Меморија  64MB
 Брзина на процесор  500 MHz
 Оперативни системи  Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; Linux
 Потрошен материјал  HP 136A Original; HP 136A Compatible
Информација за хартија
 Фиоки за хартија  1 х 150 листа
 Излезна фиока за хартија  1 х 100 листа
 Поддржани формати  A4; A5; A6; B5; коверти
 Двострано печатење (дуплекс)  автоматски
  Можности за поврзување
 Стандардни приклучоци  1 Hi-Speed USB 2.0; 1 Fast Ethernet 10/100Base-TX; 1 Dual-band (2.4/5.0GHz) Wireless 802.11b/g/n with Bluetooth® Low Energy
 Опционални приклучоци  Apple AirPrint™; HP Smart App; Mopria™ Certified; Wi-Fi® Direct printing
 Димензии, тежина и пакување
 Макс. дебелина на хартија  од 60 гр. до 163 гр/м2
 Димензии на производот  max 355 x 426 x 265 mm
 Тежина на производот  5,6 кг
 Содржина на пакувањето:  Принтер, тонер кертриџ (стартен - 700 страни), струен кабел, ЦД со софтвер за уредот, флаер за инсталација, USB кабел
 Гаранција на уредот:  1 година
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T230 24-in Prin...

42990.00 ден./€ 700.73
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP LaserJet M111a Printer

4790.00 ден./€ 78.08
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP DesignJet T1700 44-in Pri...

214990.00 ден./€ 3504.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.